Vodafon Berat
TEKNOLOGJIA, TELEKOMUNIKACION
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Desaret, Berat
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
09:00-21:00
Vodafone nisi të ofrojë shërbimet GSM në Shqipëri për herë të parë më 3 gusht 2001. Që nga viti 2001, Vodafone ka shënuar një performancë të mirë në treg, pasi aktualisht ofron shërbime rreth 1,8 million konsumatorëve në Shqipëri me një gamë të gjerë dhe të një cilësie të lartë shërbimesh komunikimi zanor (voice) dhe të dhënash (data),Vodafone ka një platformë të sajën televizive Vodafone TV,dhe mund të shikosh ,kanale kombëtare ,rajonalë,lokalë ,informative shqiptare,për fëmijë,filma,dhe aplikacionet:DigitAlb,Tring TV,TV Klan,BBC,Rai.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *