Tregu i Gjese se Gjalle Korce
MARKETE DHE TREGJE, TREG AGROUSHQIMOR
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Liceistet, Korçë
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    07:00 - 16:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
07:00-16:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *