Teatri Migjeni Shkoder
ARGETIM DHE SHPLODHJE, TEATRO
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Rruga Kongresi i Manastirit, Shkodër
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 10:00

Orari:Nga e Hëna në të Djelë
09:00-21:00
Teatri Migjeni ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës. Teatri ka më shumë se 80-të vite që funksion dhe ka realizuar mbi 300 premiera.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *