Spar Shkoder
MARKETE, MARKETE DHE TREGJE
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Sheshi Kryepazar 4000, Shkodër
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 21:00

BALFIN Group
Orari: Nga e Hëna në të Diel
09:00-21:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *