Sigma Vlore
INSTITUCIONE FINANCIARE, KOMPANI SIGURIMESH
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Vlorë
 • Tel
  069 407 3849
 • Website
  https://www.sivig.al/en/
 • Open Hours
  08:00 - 21:00

Orari: Nga e Hëna në të Shtunë
09:00-21:00
Ne jemi sinonim i stabilitetit dhe kompetencës përsa i përket mbrojtjes nga rreziku. Ne përdorim përvojën, njohuritë dhe diversitetin tonë për të qenë më afër klientëve tanë. Ne e konsiderojmë përgjegjësinë tonë për të mbrojtur atë që është me vlerë për klientët tanë.
Ne duam të jemi zgjedhja e parë për klientët tanë. Palët e interesuara na shohin si një partner të qëndrueshëm dhe të besueshëm. Kjo bën të mundur që ne të forcojmë pozicionin tonë si grupi lider i sigurimeve në Austri, Evropën Qendrore dhe Lindore.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *