Sigal Korce
INSTITUCIONE FINANCIARE, KOMPANI SIGURIMESH
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Bulevardi Shën Gjergji, Korçë
 • Tel
  +355 4 22 333 08
 • Website
  https://sigal.com.al/?lang=en
 • Open Hours
  08:00 - 21:00

Orari:Nga e Hëna në të Shtunë
08:00-21:00
SIGAL UNIQA u themelua në vitin 1999 dhe udhëheq tregun shqiptar të sigurimeve si për sigurimet jo-jetë, ashtu edhe për sigurimet e jetës, si dhe për pensionet private duke qenë se zotëron në përgjithësi më shumë se 30% të tregut.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *