Shkolla Jo Publike 9-12 Vjecare Planetary School Durres
ARSIMI, ARSIMI 9-VJECAR
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Vellazerimi, Durrës
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    08:00 - 14:00

Shkolla Jo Publike 9-12 Vjecare Planetary përbëhet nga shkolla fillore, nëntë vjeçare, dhe e mesme.Shkolla ndodhet ne rruga Dalip Peza Durrës,Shqiperi.
Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-14:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *