Shkolla 9-Vjecare Shaqe Mazreku Durres
ARSIMI, ARSIMI 9-VJECAR
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga M. Varoshi, Durrës
  • Tel
  • Website
  • Open Hours
    08:00 - 14:00

Shkolla 9-vjeçare ‘Shaqe Mazreku’ është një shkollë në Durrës, Shqipëri Bregdetare. Shkolla 9-vjeçare ‘Shaqe Mazreku’ ndodhet prane parkut Sheshi Demokracia dhe postes Albtelekom.
Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-14:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *