Shkolla 9-Vjecare Qemal Mici Durres
ARSIMI, ARSIMI 9-VJECAR
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Rruga Hysen Kertusha, Durrës
  • Tel
  • Website
  • Open Hours
    08:00 - 14:00

Shkolla 9-vjeçare “Qemal Mici” në Durrës, e rindërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit, ka tashmë kushte më të mira për 800 nxënës.Shkolla 9-vjeçare ‘Qemal Mici’ pranë stadiumit Niko Dovana dhe spitalit Kryqi i Kuq.
Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-14:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *