Parku Permet
ARGETIM DHE SHPLODHJE, PARQE
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Shëtitorja Mentor Xhemali, Përmet
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 18:00

Parku eshte nje vend argetimiper te rriturit dhe femijet.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *