Parkim Korce
AUTO, PARKIM
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Bulevardi Fan Noli, Korçë
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    12:00 - 12:00

Orari:Nga e Hëna në të Diel
24 h
Parkimi është akti i ndalimit dhe shkëputjes së një automjeti dhe lënia e tij pa zë. Parkimi në njërën ose të dyja anët e rrugës shpesh lejohet, megjithëse ndonjëherë me kufizime. Disa ndërtesa kanë ambiente parkimi për përdorim nga përdoruesit e ndërtesave. Vendet dhe qeveritë lokale kanë rregulla për projektimin dhe përdorimin e hapësirave të parkimit .

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *