Kinema Millennium Shkoder
ARGETIM DHE SHPLODHJE, KINEMA
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Bulevardi Skënderbeu
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
09:00-22:00
Kinemate jane vende argetimi per te gjitha grupmoshat

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *