Katedrale Korce
INSTITUCIONE FETARE, KOMUNITETI ORTODOKSE
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
08:00-21:00
Katedralja Ringjallja e Krishtit në Korçë është ndërtuar në vitin 1992 nga Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë , dhe i përket besimit ortodoks.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *