Karburant Kastrati Korce
AUTO, KARBURANT
|
Posted 7 muaj ago
  • Address
    Rruga Jorgjia Lubonja 6, Korçë
  • Tel
    +355 52 265 168
  • Website
  • Open Hours
    12:00 - 12:00

Orari:Nga e Hëna në të Diel
24h
KASTRATI GROUP eshte nje kompani lider e pavarur dhe ne pronesi private, e bazuar ne Shqiperi. Kompania eshte themeluar ne fillim te viteve 1990 ne Shqiperi.
Permes rrjetit te tyre dhe zyrave perfaqesuese, ato jane te mirepozicionuar ne te gjithe rajonet me te rendesishem ne mbare boten. Megjithate, Ballkani, Adriatiku dhe Mediterrani Lindor jane bazat historike te tregtise se kompanise se tyre.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *