Karburant Gega Oil Korce
AUTO, KARBURANT
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Rruga Teli Samsuri, Korçë
 • Tel
  +35544518181
 • Website
  https://gegaoil.al/en/
 • Open Hours
  12:00 - 12:00

Orari:Nga e Hëna në të Diel
24h
GEGA OIL GRPOUP SH.A. & Gega Center, është një kompani e jona që operon nëpërmjet një zinxhiri ekskluziv prej 85 pika karburanti në të gjithë Shqipërinë. Nëpërmjet sistemit të ekskluzivitetit, pikat e karburantit funksionojnë sipas ligjeve shqiptare si ndërmarrje private dhe të pavarura dhe në të njëjtën kohë përfaqësojnë vlerat më të mira të markës sonë.
Me seli në Tiranë, Shqipëri, Gega oil krijuar një bazë strategjike për marketingun e produkteve në të gjithë rajonin.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *