Karburant Eida Vlore
AUTO, KARBURANT
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Sulejman Delvina, Vlorë
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    12:00 - 12:00

Orari:Nga e Hëna në të Diel
24h
EiDA është kompania më e madhe në fushën e hidrokarbureve në Shqipëri. Që prej vitit 2000 EiDA ka qënë nga të parët importues i hidrokarbureve në Shqipëri. Me kalimin e viteve EiDA u bë kompania kryesore në vend për tregtimin e hidrokarbureve, duke zhvilluar tekonologjinë dhe duke bashkëpunuar me qindra biznese të mëdha, shqiptare dhe të huaja.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *