Karburant Eida Permet
AUTO, KARBURANT
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Përmet
 • Tel
  +355 69 40 23 000
 • Website
  https://europetrolgroup.com/
 • Open Hours
  09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
24 h
EiDA është kompania më e madhe hidrokarbure në Shqipëri. EiDA ka qenë një nga importuesit e parë të naftës në Shqipëri. Me kalimin e viteve, EiDA u bë kompania lider në vend për forcimin e naftës, duke zhvilluar teknologjinë dhe bashkëpunimin e saj me qindra biznese të mëdha shqiptare dhe të huaja.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *