Karburant Bolv oil Korce
AUTO, KARBURANT
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Rruga Muzakajt 17, Korçë
 • Tel
  +355 69 700 7000
 • Website
  https://bolv.al/
 • Open Hours
  12:00 - 12:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
24 h
Kompania BOLV-OIL sh.a. është krijuar në Janar 2003, si rezultat i nje aktiviteti të suksesshëm ekonomik që Z. Behar Çukaj ka zhvilluar nga viti 1992 me OLSI sh.p.k. Duke arritur një sukses të konsiderueshëm me Olsi sh.p.k., lindi nevoja e krijimit të një kompanie mëmë e cila do të kishte një hapësirë veprimi më të gjerë ne tregun e hidrokarbureve dhe njëkohësisht të përfshinte në aktivitetin e saj edhe një pjesë të aktivitetit të “OLSI sh.p.k.”.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *