Kancelari Rejan Durres
KANCELARI, LIBRI DHE KANCELARI
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Hysen Kertusha, Durrës
  • Tel
  • Email
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 20:00

Orari: Nga e Hëna në të Premte
09:00-20:00
Ne Kancelari do te gjeni te gjitha mjetet shkollore qe ju duhen per te nisur sezonin shkollor dhe ne vazhdimesi.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *