Kancelari Inoa Durres
KANCELARI, LIBRI DHE KANCELARI
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Rruga Egnatia 28, Durrës
 • Tel
  04 451 1011
 • Website
  https://www.noafin.al/
 • Open Hours
  09:00 - 20:00

Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-21:00
Që prej themelimit në vitin 1998 dhe deri më sot, NOA i shërben një objektivi unik: zhvillimit financiar dhe ekonomik të vendit tonë.Duke financuar ngritjen dhe zgjerimin e aktivitetit të bizneseve dhe të fermerëve shqiptarë, NOA synon të kontribuojë drejtëpërsëdrejti në përmirësimin e cilësisë së jetesës për mijëra familje që përfitojnë nga rritja e të ardhurave, nga vendet e reja të punës, nga rritja e aktivitetit ekonomik, si në qytetet ashtu në zonat rurale të vendit. Në këto 23 vite aktivitet, NOA ka provuar se ky model biznesi, financimi i sipërmarrësve dhe fermerit të vogël, financimi i shpejtë dhe pa burokraci për këtë segment të ekonomisë shqiptare, sjell zhvillim e mirëqënie, si dhe përmirësim të jetesës në familjet shqiptare.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *