Kancelari Europrint Durres
KANCELARI, LIBRI DHE KANCELARI
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Rruga Hafiz Podgorica, Durrës
 • Tel
  +386(0)49 556 000
 • Email
 • Website
  https://europrinty.net/
 • Open Hours
  09:00 - 20:00

Orari: Nga e Hëna në të Premte
09:00-20:00
Ne Kancelari do te gjeni te gjitha mjetet shkollore qe ju duhen per te nisur sezonin shkollor dhe ne vazhdimesi.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *