IuteCredit Elbasan
BANKA, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  Bulevardi Qemal Stafa, Elbasan
 • Tel
  044 50 50 60
 • Website
  https://iutecredit.al/
 • Open Hours
  08:30 - 16:00

IuteCredit Bank Albania
Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-16:00
IuteCredit u themelua në vitin 2008 në Estoni nga Tarmo Sild dhe Allar Niinepuu. Dyshja hapi operacionet e biznesit fillimisht në Moldavi me besimin se suksesi në Moldavi do të hapte rrugën për vendet e tjera në rajon. Që atëherë, kompania është bërë kompania kryesore e financave personale në Ballkan dhe Moldavi.IuteCredit Albania është një institucion financiar i licensuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 2015. Si e tillë, ajo operon një politikë kredie të përgjegjshme që përfshin vlerësim të rrezikut të kredisë, kushte të qarta dhe transparente pa tarifa të fshehura dhe shërbim të shpejtë e komod ndaj klientit gjatë gjithë procesit.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *