Insig Vlore
INSTITUCIONE FINANCIARE, KOMPANI SIGURIMESH
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  Boulevard Ismail Qemali, Vlorë
 • Tel
  +355 4 2400792
 • Website
  https://www.insig.com.al/
 • Open Hours
  08:00 - 21:00

Orari:Nga e Hëna në të Shtunë
08:00-21:00
Instituti i Sigurimeve (INSIG SH.A.) është një shoqëri sigurimesh shqiptare . E themeluar në vitin 1991 si një monopol në pronësi të qeverisë , ishte shoqëria e parë e sigurimeve që operoi në Shqipëri dhe ka luajtur një rol përcaktues në krijimin, zhvillimin dhe konsolidimin e këtij biznesi në ekonominë e vendit

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *