Gjykata Vlore
GJYKATA-PROKURORI, INSTITUCIONE SHTETERORE
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  SH8, Vlorë
 • Tel
  +355 33 447 047
 • Website
  https://www.gjykata.gov.al/rrethi-vlor/gjykata-e-rrethit-vlor/
 • Open Hours
  08:00 - 17:00

Orari: Nga e Hëna në të Premte
08:00-17:00
Misioni i gjykatës është gjykimi i mosmarrëveshjeve penale, civile, familjare duke u bazuar në dispozitat normative juridike dhe faktike, të mishëruara në vendimet gjyqësore.

Në veprimtarinë e saj, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë udhëhiqet nga e drejta, e vërteta, ligjshmëria, ndershmëria, përgjegjshmëria, përkushtimi, pavarësia, transparenca, efikasiteti, barazia dhe bashkëpunimi.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *