Fondi Besa Korce
BANKA, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
  • Tel
    (+355) (4) 2253841
  • Website
    www.fondibesa.com
  • Open Hours
    09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Premte
08:00-16:00
E themeluar në vitin 1994, vetëm dy vjet pas tranzicionit të Shqipërisë drejt demokracisë, angazhimi i Fondi BESA për të ofruar kredi mikro, të vogla dhe të mesme e ndihmoi organizatën të rritej duke nxitur gjithashtu rritjen ekonomike në një kohë kur marrja e kredisë ishte e vështirë.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *