Fibank Bank Durres
BANKA, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Aleksander Goga, Durrës
  • Tel
    0800 0 111
  • Website
  • Open Hours
    08:30 - 16:00

Fibanka
Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-16:00
Banka e Parë e Investimeve ose Fibank, e themeluar më 8 tetor 1993, është aktualisht banka e tretë më e madhe Bullgare. Banka është banka mëmë e një grupi financiar në Ballkan – ajo ka një degë në Shqipëri me 10 zyra, një në Qipro, si dhe një bankë filial në Maqedoninë e Veriu.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *