Exchange Unionnet Elbasan
EXCHANGE+DERGESE PARASH, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  Elbasan
 • Tel
  0800 44 55
 • Website
  https://www.westernunion.com/al/en/home.html
 • Open Hours
  09:00 - 21:00

Orari:Nga e Hëna në të Diel
09:00-21:00
Unionnet është agjenti i vetëm i Western Union Financial Services Inc. për Shqipërinë, që nga viti 1995. Me shërbime financiare të shpejta, të sigurta dhe të besueshme UFT operon në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Kroaci dhe Zvicër. Gjatë 27 viteve të aktivitetit tonë në Shqipëri, kemi mundësuar ngritjen e rrjetit më të gjerë të pikave të ofrimit të shërbimeve financiare anembanë vendit. Me mbi 700 agjenci Unionnet – Western Union ne mundësojme kryerjen e të gjitha pagesave vetëm ne një sportel. Stafi ynë profesional e i devotshëm është në shërbimin tuaj çdo ditë të javës me orare të përshtatshme.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *