EasyPay Elbasan
EXCHANGE+DERGESE PARASH, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
  • Address
    Rruga Sul Papri 54, Elbasan
  • Tel
    +355 4 2 264 982
  • Website
  • Open Hours
    09:00 - 21:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
09:00-21:00

EasyPay është një platformë pagese dixhitale me disa vlerësime kombëtare dhe ndërkombëtare të krijuara për t’u mundësuar individëve të kryejnë pagesa brenda portofolit tonë të gjerë të shërbimeve, si dhe të kryejnë transferta parash duke kursyer kohë, para dhe duke rritur komoditetin.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *