Drejtoria Rajonale Tatimore Elbasan
INSTITUCIONE SHTETERORE, PUSHTET QENDROR
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  Rruga Qemal Stafa, Elbasan
 • Tel
  0800 14 14
 • Email
 • Website
  https://www.tatime.gov.al/d/8/45/0/336/drejtoria-rajonale-tatimore-elbasan-takim-me-kontabiliste-dhe-perfaqesues-te-biznesit
 • Open Hours
  08:00 - 16:30

Orari:Nga e Hëna në të Premte
08:00-17:00

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *