Karburant Bolv Oil Gjirokaster
AUTO, KARBURANT
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  SH4, Gjirokaster
 • Tel
  +355 69 700 7000
 • Website
  https://bolv.al/
 • Open Hours
  09:00 - 18:00

Orari: Nga e Hëna në të Diel
24 h
BOLV-OIL sh.a u krijua në janar 2003, si rezultat i një aktiviteti të suksesshëm ekonomik që z. Behar Çukaj ka zhvilluar që në vitin 1992 me OLSI sh. të aktivitetit në tregun e hidrokarbureve dhe njëkohësisht do të përfshinte në aktivitetin e tij një pjesë të aktivitetit të “OLSI llc”.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *