Bankomat ATM Union Bank Vlore
BANKOMAT ATM, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 7 muaj ago
 • Address
  Vlorë
 • Tel
  +35542389111
 • Website
  https://www.unionbank.al/
 • Open Hours
  12:00 - 12:00

Banka Union
Banka Unjon
Orari:Nga e Hëna në të Diel
24 h
Union Bank është një bankë private me kapital 100% shqiptar, me aksioner kryesor Unionin Financiar Tiranë (UFT). Që prej fillimit të aktivitetit në vitin 2006, Union Bank ka shënuar rritje domethënëse në tregun banker. Në 1914, Kaspare Cohn themeloi Kaspare Cohn Commercial & Savings Bank në Los Anxhelos. Ajo u riemërua në Union Bank & Trust Company të Los Anxhelosit në 1918. Union Bank ofron për të gjithë klientët e saj zgjidhje financiare nëpërmjet një game të gjerë produktesh, paketash të dedikuara dhe shërbimesh bankare për individët, bizneset e vogla dhe të mesme si dhe korporata, duke pasur në fokus aplikimin e proceseve operacionale sa më efiçente në funksion të një shërbimi të shpejtë dhe cilësor për klientët.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *