Bankomat ATM Intesa Sanpaolo Bank Vlore
BANKOMAT ATM, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago
 • Address
  Boulevard Ismail Qemali, Vlorë
 • Tel
  +355 4 2276000.
 • Email
 • Website
  https://www.intesasanpaolobank.al/
 • Open Hours
  12:00 - 12:00

Banka Intesa SanPaolo
Banka Intesa Sanpaulo
Intesa SanPaolo Bank Albania është një bankë kryesore në vend që u ofron kompanive,
klientëve institucionalë e privatë me të ardhura të larta si dhe klientëve individë e biznese të vogla e të mesme zgjidhje të arsyeshme përmes shërbimeve e produkteve të shkëlqyera. Ajo u formua përmes bashkimit të Banca Intesa dhe SanPaolo IMI në 2007, por ka një identitet korporativ
që shtrihet në themelimin e tij të parë si Instituti bankar i SanPaolo ne Torine më 1583.
Banka i ofron shërbimet e saj përmes një rrjeti prej 30 degësh në qytete të ndryshme të vendit dhe vazhdon të zgjerohet në mënyrë strategjike duke ndjekur nga afër zhvillimin ekonomik të Shqipërisë.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *