Bankomat ATM Fibank Korce
BANKOMAT ATM, INSTITUCIONE FINANCIARE
|
Posted 8 muaj ago

Fibanka
Orari:Nga e Hëna në të Diel
24 h
Banka e Parë e Investimeve ose Fibank, e themeluar më 8 tetor 1993, është aktualisht banka e tretë më e madhe Bullgare. Banka është banka mëmë e një grupi financiar në Ballkan – ajo ka një degë në Shqipëri me 10 zyra, një në Qipro, si dhe një bankë filial në Maqedoninë e Veriu.

Rating
out of 5

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *